جک پارکینگ یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت … | نوین گیت : ۸۸۹۲۲۶۷۹-۰۲۱درب برقی دو لنگه تابا الکترونیک در بازار داخلی از محبوبیت خاص خود برخودار است. این جک که از روی نمونه لایف ایتالیا طراحی و ساخته شده است علی رغم قیمت بسیار ارزنده و مناسب آن دارای شفت مارپیچی بسیار محکم و پر قدرت و همچنین مدار فرمان دو زمانه و برد دیجیتال نیز می باشد. مهمترین نکته ای که در این درب اتوماتیک می توان به آن اشاره کرد، کارایی در تمام شرایط جوی است، بدنه ی بسیار محکم، پلیت های نصب ضخیم و مقاوم، ترمز هنگام توقف و نصب ساده از ویژگی های این جک اتوماتیک پارکینگی می باشد و در ساختار کلی از آن استفاده میشود.

درب اتوماتیک پارکینگ

جک پارکینگ ساده ترین مکانیزم درب اتوماتیک است که امروزه کاربرد وسیعی در انواع طیف مختلف ساختمان ها دارد

هرکسی که درب آهنی دارد برای راحتی در رفت و آمد باید یکی از انواع مختلف آن را بر روی درب خود نصب کند تا به وسیله ریموت باز و بسته کند و جک پارکینگ فک و بنینکا و فادینی و کامه برندهای ایتالیایی محصولات میباشد و برند های سیماران ایرانی محسوب میشود که خود تولیدی ندارد و در اصل مونتاژ محصولات بتای چین را عهده دار است.

ولتاژ کاری۲۲۰ V – 50 HZ * جریان مصرفی۱٫۸ A * توان مصرفی ۲۸۰ W
حداکثر وزن هر لنگه ۳۵۰ Kg * حداکثر کشش ۲۸۰۰ N * حداکثر طول هر لنگه ۳ / ۴ m
حداکثر کورس عملکرد ۴۰۰ / ۶۰۰ mm * برنامه ریزی مدار کنترل به صورت تمام دیجیتال
امکان برنامه ­ریزی دقیق زمان عملکرد بازویی بوسیله مرکز کنترل* تلفن: (۱۰خط ) ۸۸۹۲۲۶۷۹ – ۰۲۱

چه جکی برای درب پارکینگ ما مناسب است ؟ جک پارکینگی سیماران - نوین گیت

دربهای لولایی انواع مختلفی دارند که از جنس و متریال های گوناگون ساخته می شوند.اما برای اتوماتیک کردن دربهای لولایی چند عامل مهم وجود دارد تا بتوان بهترین جک پارکینگ را انتخاب کرد.شرکت نوین گیت سعی کرده با چند توصیه ی ساده به شما در انتخاب بهترین جک پارکینگ مشاوره دهد.

۱- وزن هر لنگه درب

۲- تعداد تردد در شبانه روز

۳- عرض هر لنگه درب

انواع جک برای درب لولایی:

جک درب یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولا نصب می کنند تا بدون دخالت دست با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.

اتوماسیون کلی جک پارکینگی به دو قسمت تقسیم می شود.

قیمت ها نسبی بوده و تقریبا همجا یکسان بوده و نوسانات حول درب پارکینگ اتوماتیک میچرخد لذا نمیتوان نصاب پروژه را برای نصب جک درب پارکینگ به محل اعزام کرد.

خدمات و تعمیرات :
جک برقی ، کرکره و راهبندهای اتوماتیک – درب شیشه ای در زمینه های درب اتوماتیک میباشند.
تعمیر و نگهداری انواع جکهای اتوماتیک،کرکره و راهبند و دربهای ریلی اتوماتیک.تعمیر موتور جک.تعمیر برد و قفل جک برقی.چشمی جک و کرکره.ساخت ریموت جک و کرکره و درب ریلی و کد دهی آن.تعمیر چرخ دنده و گریبکس جک موتور توبلار دوزمانه با نصب و راه اندازی در محل  و موتور جک.تعمیر روتور موتور های جک و درب ریلی.تعمیر کرکره اتوماتیک انواع قطعات یدکی جکهای فوق مهره ماردون و چرخ دنده جکهای ، پروتکو ، کینگ ، لایف ، بی اف تی ، لیفت مستر ، زومر و ..

تقریبا همه جا یک جنس مشترک را دارند که از نمایندگی ها تامین میکنند و آن را با در نظر گرفتن سود حاصله به دست مشتری میرسانند.