درب ریلی پارکینگ به شکلی است که یک لنگه درب که به صورت کشویی و بر روی ریل به سمت چپ یا راست حرکت میکند و به گونه ای طراحی شده است که در به صورت خودکار باز یا بسته شود و ریموت پارکینگ را با خود حمل کند و درب کشویی چوبی ساختاری متفاوت دارد

درب ریلی کامه

درب ریلی اتوماتیک قیمت های متفاوتی دارند و نمیتوان یک قیمت کلی گفت بسته به جنس و نصب در شهر متفاوت متغیر است و ایتالیایی بودن برند فک یا فادینی که الکتروهیدرولیکی هستند

و برندهای دیگر که الکترومکانیکی هستند فرق چشمگیری در قیمت تمام شده دارد و بسته به نوع پروژه متفاوت است . در پروژه هایی مانند بیمارستان یا کارگاه های بزرگ که تردد بی نهایت است نیاز یه نصب جک ریلی اتوماتیک بیشتر محسوس بوده و نصب آن خسارت های زیادی بر روی جک پارکینگی برجای میگذارد.

موتور درب ریلی باید بسیار قوی باشد تا بتواند درب با وزن موجود را حمل کند

 جک درب ریلی بارزانته در مقایسه از نظر قیمتی و کیفیتی خوبه و ارزش خرید داره خدایی فروشگاه جالبی دارید تشکر البته باید به دوستان بگم که همه قیمتای روی سایت برای مصرف کنندس برای قیمت همکاری به فروشگاه زنگ بزنن.

درب اتوماتیک ریلی برای درب های پارکینگ و شرکت ها و محیط هایی که باتوجه به نیازها و کاربرد و کارکردی که دارند مناسب است و آنها از این نوع درب اتوماتیک استفاده می کنند . درب های ریلی بطور معمول به دو نوع مختلف طبقه بندی شده که نوع اول  درب اتوماتیک پارکینگی و نوع دیگر آن درب های شیشه است.

یکی از متداولترین دربها برای ورودی های صنعتی و خانگی  دربهای ریلی می باشند. نیاز به اتوماسیون اینگونه درب ریلی پارکینگ کمپانی های سازنده تجهیزات اتوماسیون را بر آن داشته است که تا در زمینه تولید سیستمهای اتوماسیون برای درب اتوماتیک ریلی در ابعاد متنوع اقدام کنند. سیستمهای موتوری درب اتوماتیک ریلی ساخت کمپانی BFT را به حق می توان بهترین سیستمهای موجود در بازار ایران از نقطه نظر همکاران و مصرف کنندگان این زمینه دانسته و تاکیید دارند که جک همزمان نمیتواند بیش از ۳۰ کیلو گرم را حمل کند و بسته به جنس آن متغیر است.

یکی از دلایل برتری سیستمهای ریلی fadini را می توان تنوع محصولات این کمپانی در زمینه درب اتوماتیک ریلی دانست

کمپانی faac برای دربهای ریلی از ۳۰۰ کیلوگرم تا ۴۰۰۰ کیلوگرم  سیستمهای خاص خود را ارائه نموده است. از کوچکترین موتور تا قوی ترین آن دارای قدرت بالایی بوده و عملکرد پایدار و مداوم سیستم درب ریلی را در دراز مدت تضمین می نماید.

در کنار قدرت و زیبایی همیشگی که در محصولات BFT به عنوان یک نقطه شاخص از ابتدا تا کنون جز برتریهای این برند در زمینه درب اتوماتیک بوده است، در سیستمهای ریلی این برند هوشمند بودن درکنار قدرت و عدم اصطحلاک، باعث شده است تا BFT گوی سقبت را از رقیبیان خود بگیرد. و رقیب برندهایی همچون فک یا غیره شود سیستمهای اتوماسیون درب ریلی اتوماتیک ساخت کمپانی BFT ایتالیا تحت نمایندگی انحصاری البرز صنعت مبنا در ایران، ضمن برخورداری از برد کنترل کاملاً دیجیتال در دو تیپ الکترومکانیک ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت ارائه می شوند. این سیستمها با قابلیت آمپرومتریک که در نرم افزار برد کنترل، اندیشیده شده است هرگونه برخورد احتمالی با درب اتوماتیک ریلی را آشکار ساخته و مانع بروز صدمه به سیستم اتوماسیون یا خود درب ریلی می شوند. این قابلیت بصورت موازی با تجهیزات ایمنی از قبیل چشم و لبه ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد.

By 1

By 1

همانند سایر برد کنترلهایبارزانته  نصب کرد و رفت و راضی بود سیستمهای درب اتوماتیک ریلی به علت دیجیتال بودن برد کنترل خود، به راحتی به تجهیزات ساختمان هوشمند و سیستمهای کنترل تردد متصل شده و کلیه نیازهای متخصصین را در خصوص برآورده ساختن فیدبکهای مورد نیاز سیستم هوشمند ساختمان (خانه هوشمند) تامین می کنند. سیستم گیربکس موتورهای دربهای ریلی اتوماتیک ساخت BFT از قوی ترین و بروزترین گیربکسها بوده که با تعریف یک نقطه شکست مهندسی شده، در صورت برخورد با ضربه، فشارهای احتمالی را دمپ کرده و نیرو را در یک قطعه ساده، دمپ می کنند که باعث می شود به گیربکس یا موتور سیستم در کل آسیبی وارد نشود.

درب ریلی اتوماتیک

درب ریلی اتوماتیک

سیستمهای اتوماسیون دربهای ریلی اتوماتیک faac، قابلیت کلیه تنظیمات از قبیل سرعت باز و بسته شو، میزان گشتاور، میزان ترمز انتهای مسیر و زون بندی سیستمها را دارا می باشند لذا شرکت البرز صنعت مبنا نماینده انحصاری faac ایتالیا در ایران در راستای بروز رسانی اطلاعات همکاران گرامی در زمینه درب اتوماتیک، خانه هوشمند، سیستمهای کنترل تردد، بر آن شده است تا با ترجمه و در دسترس قراردادن راهنماهای نصب و مصرف کننده، باعث شود تا همکاران از کلیه قابلیتهای سیستم بهره مند شوند و  تمایز سیستم ریلی faac را با باقی سیستمها برای مصرف کنندگان خود آشکار سازند. لذا در ادامه می توانید راهنمای فارسی سیستم ریلی rahband که مخصوص درب ریلی با وزن ۱۰۰۰ کیلوگرم می باشد را دانلود کنید.

مثلا درب faac یکی از دربهای اتوماتیک ریلی است این درب ها تا وزن ۱۲۰۰ کیلو و توان مصرفی ۱۲ ولت و همچنین  امکان قرار گیری تا ۶ متر را دارا بوده

، البته باید این نکته را در نظر داشته باشیم که  متنوع بودن درب های اتوماتیک و البته از نوع پارکینگی ریلی خیلی زیاد است و هرکدام از این دربهای اتوماتیک با توجه به موقعیت قرار گیری و کاربردی که دارند از نوع و توان مصرفی و اندازه ی متفاوتی هستند لایف که عملکردی قابل قبول را در تولید جک های بازویی پارکینگی از خود به جای گذاشته است، در تولید جک های کشویی پارکینگی هم حضور دارد و خود را با سری بششز به این بازار معرفی کرده است. جک های دربازکن ریلی لایف که جالب نیست faac از کیفیت قابل توجهی برخوردارند و با امکانات و توان قابل ملاحظه ای که ارائه می دهند، توانسته اند جایگاه مناسبی را در بازار درب های ریلی پارکینگی بدست آورند. لایف با سه مدل۴۰۰ ، ۶۰۰ و ۱۲۰۰ در این بازار حضور دارد.

درب ریلی پارکینگ

درب های مصرفی نیاز به بازدید محلی از پروژه ندارند و میتوان آن ها را در هر جایی کار گذاشت و ارائه اسناد و مدارک موجود نصب آن را دکواره کرد.

بیشترین وزن درب تا ۱۲۰۰ کیلوگرم
تعداد تردد نامحدود و دارای تابلو فرمان ۱۰ ELPRO
دارای استاندارد IP44 و دارای چهار سال گارانتی ،۲۲۰ ولت مصارف خانگی و صنعتی
تلفن: (۱۰خط ) ۸۸۹۲۲۶۷۹ – ۰۲۱