درب پارکینگ سکشنال بروزترین درب روز اروپا می باشد که با بهره گیری از امنیت، آسایش و زیبایی .. | نوین گیت : ۸۸۹۲۲۶۷۹-۰۲۱

prestige_garage_door2

درب سکشنال زیر سقفی که ترکیبی از زیبایی هنر روز و فناوری می باشد به طور وسیعی امروزه در صنعت درب اتوماتیک کاربرد دارد.

از مهم ترین درب ها به شمار رفته و نصب آن نیز فرآیند پیچیده ای ندارد و با بهره گیری از یراق آلات استاندارد دری محکم خواهد شد که ۳ برندی که در این زمینه فعالیت گسترده ای در ارائه و ساخت آن دارند میتوان به مارک الوسل ترکیه ، تیغه اکسترود نامرغوب ، پنل زیرسقفی، درب آسان بازشو اشاره کرد.

برای ساخت آن در کارگاه های بزرگ تیغه های متفاوت را برش زده و درب پارکینگ سکشنال که حاصل ذوق و قریحه ی آن می باشد بدست می آید و متریال به کار رفته در اینگونه درب ها آلیاژ آهن با روکش آلومینیم و پلی کربنات خالص بدست آورده نصب منبع تغذیه مانند باتری برای مواقعی که با قطع برق روبه رو میشویم، مهارت راه اندازی و هماهنگ کردن کنترل از راه دور درب برقی، دربهای سکشنال صنعتی به طور گسترده ای در مراکز صنعتی ، کارخانه ها ،نمایندگی های فروش و تعمیرات خودرو ،  تجهیزات کشاورزی  ، کارواش اتومبیل  ،  انبار ، ایستگاه آتش نشانی استفاده میشوند.

ساختار کلی و اجرای درب های سکشنال صنعتی تحت نام الوتک به ۱۲ شکل یکسان باعث می شود تا این نوع از درب ها قابلیت نصب در هر فضایی از شیب ۰ درجه تا ۱۸۰ درجه را با قابلیت های متفاوت ایجاد کند.

ابعاد استاندارد تولیدی درب سکشنال صنعتی درعرض ۹ متر مربع است که تجهیزات و متعلقات تولیدی این درب ها به گونه ای است که توانایی باز و بسته
شدن به طور متناوب در ۱۰۰ بار شبانه روز را دارا میباشند.

درب سکشنال زیرسقفی

درب سکشنال زیرسقفی

وزن درب های سکشنال در بزرگترین ابعاد نزدیک به ۷۵۹ کیلوگرم مبرسد که برای باز نمودن درب با این سیکل نیرویی معادل ۱۸۹ کیلو نیاز است ، هر چند نیروی یک انسان پاسخگو است ، اما بهتر است از موتور های الرو و یا موتور های اختصاصی این درب ها استفاده گردد .
نوار های سیلیکون به کار رفته در دور تا دور درب سبب ایجاد یک پوشش مقاوم در برابر ورود و خروج حرارت و صدا های داخل و یا خارج محیط می شوند.درب های سکشنال صنعتی دارای استاندارد جهانیTUV , CE می باشند .

درب سکشنال شفاف(پانورامیک) یکی از حرفه ای ترین نسل جدید درب های زیر سقفی (سکشنال) می باشد

که علاوه برامنیت از زیبایی خیره کننده بسیار بالایی برخوردار هستند.

حداکثر ابعادی که می توان برای درب پانورامیک در نظر گرفت ۸ متر عرض در ۰۹ متر ارتفاع می باشد و در رنگهای متنوع جدول زیر (پروفیل آلومینیوم)قابل عرضه هستند.

 به طور کلی اگه پولشو داربن بخرین خوبه و اگر نه که برین دنبال همون درب آهنی و جک پارکینگیش.

به لطف فنر های مناسب و شارژ دقیق آنها ،  به راحتی می توان درب سکشنال را به صورت دستی قابل بازگشایی هست . برای اینکار فقط به حداکثر نیرویی تقریبا معادل با  ۱۵ کیلو گرم  نیاز است  . جهت بهره وری بیشتر و  راحت تر می توان این درب ها را به موتور های برقی متصل نمود تا با استفاده از ریموت کنترل بتوان از فواصل دور نیز درب را باز و بسته نمود .
این ویژگی بویژه در شرایط آب و هوایی نامناسب و در زمان بارندگی های شدید به راحتی قابل استفاده قرار می گیرد.