راهبند اتوماتیک هیدرولیکی با بدنه استیل بسیار زیبا با تعدد تردد بسیار زیاد برای کنترل تردد اماکن مهم امنیتی به کار میرود از جمله مکان های یا اهمیت زیاد نظیر رستوران ها و پارکینگ ها که اهمیت نصب دستگاه بر روی قیمت راهبند موثر است.

راهبند سیماران فراز - نوین گیت

از نکته های دیگر این است که دستگاه به سرویس و تنظیمات دوره ای نیازی ندارد در مورد این موضوع باید گفت که سیستم در برابر تغییرات جوی ( دما ) از منفی ۲۰ درجه سانتیگراد زیر صفر الی ۸۹ درجه سانتیگراد بالای صفر کارایی صد درصد داشته راهبند اتوماتیک و همچنین با نوسانات شدید برق و حتی قطع برق به مدت زمان طولانی برنامه سیستم دچار اختلال نمی‌شود.

راهبند - نوین گیت

در این سیستم در مجرای ورود و عبور به جای انتن برد بلند یک عدد دوربین پلاک خوان نصب شده و به نرم افزار نصب شده روی رایانه واحد حفاظت متصل است.این بار نرم افزار مجهز به ماژول پلاک خوان می باشد که توانایی تشخیص و ثبت پلاک خودروها را به صورت اتوماتیک به نرم افزار میدهد.

این بار از قبل پلاک خودروهای دارای مجوز تردد برای نرم افزار تعریف و اطلاعات کامل مالک و خودور ثبت می گردد.در صورت رویت پلاک خودرو توسط دوربین به صورت اتوماتیک اطلاعات تردد آن در نرم افزار به همراه تصویر خودرو در لحظه ورود و خروج ثبت می گردد.در رابطه با خوردوهای مهمان و یا ارباب رجوع اینبار هم تعریف خودرو توسط اپراتور مستقر در واحد حفاظت وجود دارد.

یکی از عیوب این سیستم عدم توانایی خواندن پلاک خودرو در صورت کثیف بودن و یا مخدوش بودن پلاک خودرو وجود دارد.

نرم افزار هوشمند مجموعه فنی و مهندسی اوژن قابلیت اتصال به دوربین جهت ثبت تصاویر خودروها در لحظه ورود و خروج را نیز دارد.

در این نرم افزار تمامی تردد ها با جزئیات دقیق به همراه تاریخ،ساعت و تصویر خودرو و راکب خودرو وجود دارد.

امکان مشاهده اطلاعات خودروهای داخل مجموعه در هرلحظه وجود دارد.

امکان صدور فیش و یا قبض در صورت اخذ مبلغ به شیوه های گوناگون وجود دارد.

راهبند پارکینگ BR-300 دارای ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت متناوب AC برق شهر است .

راهبند

راهبند الکترونیکی پارکینگ اتوماتیک ، دارای توان ۹۰ وات انرژی می باشد .

ماکزیمم طول شافت یا بوم راهبند پارکینگ ۶ متر است .
ماکزیمم زاویه بازشو راهبندبرقی پارکینگ ۹۰ درجه می باشد .
زمان باز و بسته شدن راهبند ۶ ثانیه است .
راهبند اتوماتیک دارای دمای کاری ℃ ۵۰~ ℃۲۰- می باشد .
قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت کنترل راهبند پارکینگ از ویژگی های این محصول موفق می باشد .
سه سال ضمانت کالا و ۱۵ سال خدمات پس از فروش راهبند الکترونیکی می باشد.
جهت استعلام قیمت درب راهبند اتوماتیک و بازدید از پروژه راهبند پارکینگی می توانید از فرم تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

امکان مشاهده تردد ها به همراه تصاویر و مدت توقف خودرها در مجموعه وجود دارد.

امکان گزارش گیری کامل از مبالغ دریافتی و میزان درامد مجموعه از پارکینگ به صورت کاملا منعطف وجود دارد.

راهبند پارکینگ ۶متریBFT ایتالیا مدلMICHELANGELOفول الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری ۲۳۰ ولت _بازو ۶متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _چشم ایمنی_پوشش روی بازو_چراغهای هشدار دهنده بازو_برد کنترل فلاش کننده    IP54تابلو وتجهیزات و IP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطری BACK up  وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان  بدون نیاز به سرویس و نگهداری

راهبند فک b680 - نوین گیت

راهبند ها دو نوع هستند
اول از نوع کارکرد و قابلیت و از روش دوم سیستم محرکه داخلی.
از نظر نوع کارکرد یا به زبان بهتر شکل باز گشایی و انسداد مسیر به دو نوع راهبند اهرمی و راهبند ستونی تقسیم می شوند.راهبند اهرمی معمول ترین متداویل ترین و همچنین ارزان ترین نوع راهبند می باشد و به این ترتیب عمل می کند که یک دکل به ارتفاع تقریبی ۱ متر به روی زمین به صورت قائم نصب شده و یک اهرم به طول های گوناگون مثلا از دو متر تا ۸ متر مسیر عبور خودرو ها را محدود می کند.

راهبند اتوماتیک امکان باز و بسته شدن تا ۲۰۰۰ بار در شبانه روز را میسر می سازد که نسبت به راهبند های بازویی بسیار بالاتر می باشد، در ضمن راهبند اتوماتیک دارای ضریب مقاومت در شرایط جوی ۶۷ می باشد که بالاترین میزان مقاومت در برابر آب (حالت غوطه وری) و گرد و خاک می باشد.

راهبند اتوماتیک با استحکام بسیار بالا در جلوگیری از مانع تا سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت با کامیونت با ۲ تن بار مورد آزمایش کمپانی فک ایتالیا قرار گرفته است .

راهبند کنترل ترددنایس مدل WIL4 به عرض ۴ متر – تردد نامحدود(سه تکه) حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری ۲۳۰ ولت _بازو ۵متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _چشم ایمنی_برد کنترل فلاش کننده    IP54تابلو وتجهیزات و IP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطری BACK up

راهبندپارکینگ تائوtau ایتالیا ۴ متری مدل
RBLO 4METR 12V DC
۲۴ ولت DC برای نصب تا عرض ۴ متر مجهز به مدار انکدر نوری مادون قرمز بازو شو ۱٫۲ ثانیه پک تجهیزات :تابلو فرمان –بازو –کابین با قابلیت افزایش: فالشر –آنتن –ریموت – چشم الکترونیکی