راهبند فک مدل ۶۱۵، راهبندی با طول بوم ۵ متر و تردد ۳۵ مرتبه در ساعت طراحی شده است که برای کاربردهای نیمه صنعتی و خانگی مناسب است و دارای امکان نصب مفصل تاشونده تا ۴متر می باشد در کارهای مختلفی از آن بهره جست.

راهبند فک - نوین گیت

مزایا و محاسن راهبند اتوماتیک فک

مدت زمان باز شدن راهبند فک مدل ۶۱۵، ۶ ثانیه است و ۲۲۰ ولت است. سیستم راھبند خودکار ۶۱۵BPR از یک میله مانع الومینیومی مجھز به رفلکتور انعکاسی و یک میله عمودی فولادی که تحت عملیات الکتروفورز قرار گرفته و با رنگ پلی استر رنگ شده تشکیل شده است. جک که میله راھبند را به حرکت در می آورد شامل یک جعبه تغذیه ھیدرولیک و یک سیلندر دوکاره می باشد. این دستگاه به یک سیستم محدود کننده گشتاور مجھز است. ھمچنین شامل وسیله ای برای متوقف کردن میله راھبند در ھر موقعیت و نیز یک فرمان دستی آزاد سازی آسان برای استفاده در مواقع قطع برق یا بروز خرابی در سیستم می باشد. میله راھبند و فنر بالانس کننده مربوطه باید با مراجعه به لیست قیمت مربوطه سفارش داده شود. سیستم راھبند خودکار ۶۱۵BPR برای کنتترل دسترسی خودروھا به محوطه داخلی طراحی و ساخته شده است. از کاربرد این سیستم به ھر منظور دیگری خوددداری کنید.

منحنی امکان تعیین حداکثر دفعات کار سیستم(T (بر اساس تواتر استفاده از آن (F (را می دھد. به عنوان مثال ، سیستم راه بند اتوماتیک ۶۱۵BPR می تواند بامیزان استفاده ۵٠ %بطور بی وقفه کار کند. جھت حصول اطمینان از عملکرد کارآمد سیستم، حتی الامکان میزان استفاده از سیستم را روی محدوده کاری پایین تر از منحنی تنظم کنید. نکته مھم: منحنی حداکثر استفاده از سیستم در دمای شرایط کار ٢٠ درجه سانتیگراد بدست می آید. تابش مستقیم خورشید بر روی سیستم میزان استفاده از آن را تا ٢٠ %کاھش می دھد.

نوین گیت_faac-b680h-barrier

 

سیستم راهبند فک مدل ۶۱۵

سیستم راھبند خودکار مدل ۶۱۵BPR در صورتی که بطور صحیح نصب شده و مورد استفاده قرار گیرد ایمنی بالایی را تضمین می نماید. با رعایت برخی ضوابط ساده می توان از مشکلات ناشی از تصادف پیشگیری نمود: – ھیچگاه در ھنگامی که تیرک راھبند دروازه در حال حرکت است از میان آن عبور نکنید. صبر کنید تا تیرک راھبند بطور کامل باز شود و سپس از زیر آن عبور کنید. – به ھیچ وجه در زیر تیرک راھبند نایستید. – در کنار سیستم اتوماتیک نایستید و از توقف کودکان و بزرگسالان و اشیاء نیز در کنار آن بخصوص در مواقعی که مشغول کار است جلوگیری کنید. – دستگاه کنترل از راه دور یا ھرنوع دستگاه مولد پالس را از دسترس کودکان دور نگھدارید تا از فعال شدن ناخواسته سیستم راھبند خودکار اجتناب شود. – از بازی کردن کودکان با سیستم راھبند خودکار جلوگیری کنید. – ھرگز عمدا از حرکت راھبند ممانعت نکنید. – از تداخل شاخه ھای درختان، درختچه ھا و بوته ھا با حرکت تیرک راھبند جلوگیری کنید. – چراغ ھای سیگنال را سالم نگھداشته و در معرض دید قرار دھید. – ھرگز سعی نکنید که تیرک راھبند را توسط دست فعال کنید ، مگر آنکه آن را آزاد کرده باشید. – در صورت بروز خرابی در سیستم، تیرک راھبند را آزاد کنید تا اجازه دسترسی خودروھا به محوطه داخلی داده شود. سپس منتظر کارکنان مجرب تعمیرات برای انجام کارھای لازم و رفع اشکال بمانید. – ھنگامی که سیستم را روی حالت دستی تنظیم نموده اید، قبل از راه اندازی مجدد آن در حالت نرمال ابتدا برق سیستم را قطع کنید. – به ھیچ وجه اجزاء و قطعات سیستم راھبند را دستکاری نکنید. -از انجام ھرگونه تعمیرات مستقیا توسط خودتان خودداری کنید و تنھا با کارکنان واحد تعمیرات مراکز مجاز تماس بگیرید. – حداقل ھر ۶ ماه یکبار: سیستم راھبند خودکار، اسباب ھای ایمنی و اتصال زمین آن را توسط کارکنان صلاحیت دار مراکز مجاز چک کنید

maxresdefault

قیمت راهبند

سامانه محرکه این راهبند را یک پمپ روغن، تانک روغن هیدرولیک و شیر های مربوطه (به صورت کاملاً آبندی شده و متمرکز) و یک عدد بازوی هیدرولیک تشکیل میدهند. سیستم هیدرولیک به شکل کاملا مهندسی شده و حرفه ای در این راهبند اعمال گشته تا امکان تردد بالا را داشته باشد.

یکی از مهم ترین وجوه تمایز راهبند های فک در مقایسه با سایر راهبندهای مکانیکی که محدودیت تردد دارند همین وجه تمایز سیستم محرکه است

قیمت مناسب: اگر قصد خرید راهبندی مکانیکی با کیفیت بالا را دارید این مدل به دلیل هیدرولیک بودن و قیمت نزدیک به راهبندهای الکترومکانیک ایتالیایی، بهترین گزینه برای مکان هایی با تردد متوسط و بالا میباشد..

 به دلیل اینکه راهبند فک ۶۱۵ دارای اتصالات غیر چرخ دنده ای است، در هنگام تصادفات احتمالی با آن کمترین خسارت به اجزای محرکه آن وارد میشود.

 دو سرعته بودن یکی دیگر از محاسن این راهبند است یعنی سرعت حرکت بوم در شروع و پایان حرکت کند شده و بوم به آرامی متوقف میشود

  قابلیت نصب بوم تا شونده

  رنگ پلی استری مقاوم

  آماده نصب و تحویل در سریع ترین زمان ممکن

مشخصات راهبند:

راه بند با طول بوم ۵ متر

سیستم محرکه: هیدرولیک

سازگار با ترافیک و تردد زیاد

سیستم الکترونیک کاهش سرعت (دوسرعته)

قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد خودرو ( اکسس کنترل )

faac-barrier

قابلیت نصب اهرم تا شونده

فونداسیون فلزی با فیکسچر اهرم

کیفیت برتر کلاس A جهانی، ساخت ایتالیا

۴ سال گارانتی، ۱۵ سال خدمات پس از فروش و نصب توسط متخصصین نوین گیت