شرکت نوین گیت با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه درب اتوماتیک پارکینگ و راهبند و همکاری گسترده در بخش خدمات درب اتوماتیک فعالیت دارد

جک پارکینگی بی اف تی - نوین گیت

اطلاعاتی که در زیر مطرح می شود مربوط به راهنمای خرید جک دولنگه قیمت درب پارکینگ اتوماتیک

و اگر شما نیاز به اطلاعاتی در مورد خرید جک درب اتوماتیک تک لنگه دارید تقریبا همونه با این تفاوت که یه بازویی کم شده و قیمت جک به ۳/۴ کاهش میابد اگر امکانات بخصوص و اضافی نیاز باشد، حتما باید در ابتدای امر آن را در نظر گرفت. به طور مثال اگر به برق اضطراری برای کارکرد جک در زمان نبود برق نیاز باشد، حتما باید از جک های ۲۴ ولت استفاده شود که می توانند برق را در زمان قطعی در خود نگه دارند ولی جک های ۲۲۰ ولت وابسته به برق شهر میباشند و در زمان نبود برق آن ها نیز کار نمی کنند.

هر چقدر میزان تردد خودروها در ساختمان زیاد باشد می بایست از جک پارکینگی قوی تری استفاده نمود.ساختمانی با حداکثرتا ۳۵ واحد تردد خودرو  می تواند از درب های اتوماتیک الکترومکانیک استفاده نماید، اما برای مجتمع های مسکونی یا تجاری با تردد بسیار بالا سیستمهای هیدرولیکی پیشنهاد می گردد. در نوع انتخاب جک پارکینگی باید به موضوعات دیگری مثل عرض درب نیز باید توجه داشت که اگر زیادتر از ۲ متر باشند باید جک های خاصی پیشنهاد گردند.

جک پارکینگی بی اف تی - نوین گیت

 

جک درب اتوماتیک فک مدل ۴۱۲ نیز با مدارهای مختلف عرضه میشود که هر کدام  می تواند قابلیتهای برنامه ریزی جک را به صورت الکترونیکی در خود را داراست و قیمت درب اتوماتیک پارکینگ به این عوامل ذکر شده بستگی دارد و بسته به کیفیت متغیر است.

مدار فرمان جک پارکینگی ۴۱۲ در سه مدل برد 

جک پروتکو مدار کامل دیجیتال دارد که می بایست از طریق وارد شدن به برنامه اقدام به ست نمودن ریموت کرد.

مچ کردن ریموت دولنگه: از روی مدار کنترل جک پروتکو دو بار دکمه A را میزنیم، سپس دوبار دکمه B را از روی برد میزنیم.درادامه  یکی از دکمه های ریموت را می فشاریم و نگه می داریم و در آخر دکمه سوم یا C روی برد کنترل را فشار میدهیم تا صدای تیک تیکی از برد به نشانه مچ شدن ریموت بشنویم.

مچ کردن ریموت تک لنگه: از روی مدار کنترل جک پروتکو دو بار دکمه A را میزنیم، سپس سه بار دکمه B را از روی برد میزنیم.درادامه  یکی از دکمه های ریموت را می فشاریم و نگه می داریم و در آخر دکمه سوم یا C روی برد کنترل را فشار میدهیم تا صدای تیک تیکی از برد به نشانه مچ شدن ریموت بشنویم.

برای رفتن به حالت عادی دکمه اول را چند با فشار می دهیم تا دو عدد منفی کنار یکدیگر قرار گیرند.

جک پارکینگی کامه - نوین گیت

جک درب کنترلی پروتکو ساخت ایتالیا  ۲۲۰ ولت میباشد 
جک درب اتوماتیک وی تو کالیپسو ساخت ایتالیا ۲۲۰ ولت است
جک درب پارکینگ بی اف تی فوبوس ساخت ایتالیا ۲۴ ولت دائم کار است.
جک درب برقی پارکینگ فک ۴۱۲ ساخت ایتالیا ۲۲۰ ولت است ودر زمان قطع برق کار نمی کند

این مورد یکی از مهمترین موضوعات در انتخاب جک درب پارکینگ است. هر چقدر درب سبک تر باشد می توان از مدلهای ارزان قیمت تر با برندهای معمولی تر استفاده کرد که هزینه کمتری را در بر داشته باشد.
اگر وزن درب پارکینگ زیر ۵۰۰ کیلوگرم در هر لنگه باشد می توان از مدلهای الکترومکانیک استفاده نمود، در غیر این صورت مدلهای جک هیدرولیکی مانند فک و فادینی پیشنهاد ماست.

۴۰۲ sbs

تمام مراحل بالا چک شده و از بدون ایراد بودن آنها که مطمئن شدید و درب اتوماتیک باز می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد که ارتباط آن ها قطع شده و نمی گذارد درب بسته شود. در مواقعی که ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن هردو و تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا هر مانعی که سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می کند, در بعضی موارد هم امکان دارد چشمی درب اتوماتیک در مکانی قرار گرفته باشد که نور خورشید به آن می تابد و چون نور خورشید اشعه مادون تولید می کند این هم می تواند در کار چشمی ها خلل ایجاد کند (این مشکل بیشتر در تابستان که نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد) که با گذاشتن سایبان برای چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با این موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده که یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

در این مراحل با کندن پشت کار و جا زدن جک درب اتوماتیک آن را اتصال می دهد