قیمت درب ریلی اتوماتیک بر اساس وزن درب ریلی و اندازه درب متغیر و بسته به برند آن متغیر است و نمیتوان قیمت میشخصی برای آن تعیین کرد بسته به برند جنس نصاب پروژه و متغیر است لذا درب ریلی شاخص های زیادی بر آن تاثیر میگذارند که نباید با متعلقات آن به فروش برسد و باید دندونه شونه ای اضافی برای آن از محل جدا تهیه کرد که در محل نصب و راه اندازی شود.

درب ریلی اتوماتیک

درب ریلی اتوماتیک

مشخصات درون جعبه درب ریلی پارکینگ

مجهزبه برد فرمان دیجیتال برای دربهای ریلی در ۴ مدل مناسب برای وزن های ۴۰۰، ۶۰۰ و ۱۲۰۰ کیلوگرم  مجهز به چشم الکترونیک برای ایمنی دربرخورد با موانع قابلیت فرمان برای روشن کردن چراغهای پارکینگ توسط ریموت کنترل کاملا بدون صدا وحرکت بسیار روان بدون محدودیت درتعداد باز وبسته شدن مجهزبه سیستم خلاص کن درزمان قطع برق قابلیت فرمان توسط ریموت کنترل (به تعداد دلخواه)، کلیددستی ، کارت خوان، کلیدهای دیجیتالی طراحی بسیارزیبا درساخت قطعات واستفاده از موادمرغوب با کنترل کیفی بسیار بالا فرمان بسته شدن درب به طور خودکاربا تنظیم زمان دلخواه پکیج کامل شامل موتور الکترونیکی، ۱ جفت چشم الکترونیکی، ۱ عدد تابلو فرمان، ۱ عدد ریموت، ۱ آنتن، ۱ فلاشر می باشد

ویژگی های درب اتوماتیک ریلی و متعلقات

FAAC 844 - نوین گیت

درب های ریلی ( درب اتوماتیک ریلی ) مناسب و قابل استفاده در آتش نشانی ها مجتمع های مسکونی , آپارتمان ها , ویلاها و  شرکت ها  و … می باشند

بیشتر در جاخایی مورد استفاده قرار می گیرند که به تمام فضای  خروجی قیمت درب ریلی اتوماتیک پارکینگ نیاز دارند و نمیتوان از آن ها بهره برد

از این نوع درب ها که بسته به ابعاد درب تعیین میشود می توان در پارکینگ های مسقف و باز استفاده نمود

دارای پائین ترین میزان سر و صدا در هنگام باز و بسته شدن می باشند و هرگونه صدای اضافه حذف شده و از گردونه خارج میشود

درب های ریلی دارای دنده معکوس هستند و میتوان در جهت برعکس از آن ها بهره جست.

در انتخاب نوع  موتور این درب ها باید طول و وزن درب را مورد توجه قرار دهیم , همچنین میزان تردد در روز نیز باید اعمال شود و با توجه به شرایط فشار آورد.

نمونه نصب جک ریلی

۱- تعمیر و فروش و نصب درب ریلی
۲- قیمت درب ریلی 
۳- تعمیر درب ریلی
مخصوص درب های اتوماتیک ریلی سنگین ۱۲۰۰ تا ۲۲۰۰ کیلوگرم در دو مدل تک فاز و ۳ فاز طراحی منحصر به فرد و مناسب برای درب های صنعتی تلفن: (۱۰خط ) ۸۸۹۲۲۶۷۹ – ۰۲۱
کیت درب ریلی پارکینگ نایس (Nice) ایتالیا مدل ROBOKIT
ولتاژ ورودی ۲۳۰ ولت ، توان مصرفی ۶۵۰ وات حداکثر طول هر درب ۸ متر حداکثر وزن درب ها ۶۰۰ کیلوگرم
Supply-faac

درب ریلی به چند حالت قابل نصب می باشد ولی کارکرد و شکل آنها کاملا یکسان می باشند. براین اساس وزن درب ریلی و اندازه درب مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت درب ریلی پارکینگ می باشد. درب ریلی پارکینگ منازل معمولا از سایز کوچکی برخوردار می باشند، بنابراین هم طول درب و هم وزن آن کاهش می یابد و امکان نصب موتور درب اتوماتیک ریلی با قدرت پایین را می دهد که همین امر می تواند قیمت را بسیار کاهش دهد را نمیتوان بهره برد زیزا قتر درب یدز ستتی یتا را مه در نوین گیت تهیه و  نوع دیگری از همین درب برای ورودی کارخانجات یا سازمان ها نصب می شود که به دلیل سایز بزرگ درب نصب شده لوازم و قطعات بادوام تر و پرقدرت تری بایستی نصب و پشتیبانی شوند که موجب افزایش قیمت درب اتوماتیک ریلی نصب شده می شود.

ساختار کلی درب ریلی پارکینگ به گونه ایست که یک لنگه درب که به طور معمول بیشتر از ۲ متر طول دارد قیمت درب ریلی اتوماتیک به صورت کشویی و بر روی ریل به سمت چپ یا راست حرکت می کند و فضای ورودی را به صورت کامل باز می کند.

کاربرد این دربها برای مکان هایی توصیه می شود که:

به تمام فضای ورودی پارکینگ نیاز باشد و اندازه ی تولید آن درب به قدری بزرگ باشد که استفاده از مدلهای مشابه مقرون به صرفه نباشد. محدودیتی برای استفاده از درب ریلی وجود ندارد و قابلیت استفاده در پارکینگهای مسقف و روباز را دارند.

logo-came

معمولا باز و بسته شدن این درب کم صدا می باشد .از جمله معایبی که برای این نوع دربها می توان برشمرد داشتن فضایی معادل اندازه ی خود درب در سمت چپ یا راست آن است.

همواره در تهیه جنس مورد نظر اختلاف قیمت های زیادی بین برندهای فک ، فادینی، کامه ، بتا و .. وجود دارد.