قیمت کرکره برقی شفاف بسته به ضخامت و جنسه میله اتصال و ریل آن متغیر و از ۲ میل شروع شده و در مدل های ۳میل , ۴ میل, ۵ میل به فروش می رسد.

photo_2016-07-31_09-52-44

جنس لوله اتصال آن میتواند لوله آلمینیوم یا لوله استیل باشد که لوله استیل آن گران تر بوده و جنس بهتری در قیاس با لوله آلومینیم دارد، رنگ در رول آپ در ۴ رنگ شفاف – برنز – آبی دودی – مات موجود است و جنس میله اتصال نیز آلومینیوم آنودایز, استنلس استیل است که بنا به درخواست مشتری تعیین میشود و در صورت نیاز می توان با افزودن مواد و یا انجام سند بلاست آنرا به کرکره برقی مات تبدیل نمود ..

این محصول جزو کرکره های امنیتی محسوب شده و تاییدیه پلیس پیشگیری را داراست ، و سیستم فرمان آن دکمه فشاری, ریموت کنترل, فتوسل, حلقه مغناطیسی, هندل (دستگیره), سنسور رادار است که از مواد پلی کربنات با مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه برخوردارند.

photo_2016-07-31_09-52-15

مواد اولیه کرکره های برقی شفاف پلی کربنات می باشد که عموماً وارداتی می باشد .

این تیغه های کرکره برقی معمولاً جهت اماکنی نظیر بانکها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد . این کرکره برقی ها علاوه  بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر کرکره برقی ها بیشترین ضریب ایمنی  در برابر سرقت و خرابکاری را دارا می باشد، با توجه به اینکه هر متر مربع از کرکره برقی شفاف حدوداً ۱۱ کیلوگرم وزن دارد ، کرکره شفاف (نانوکامپوزیت) الماس توصیه می شود این تیغه ها بهمراه موتور ساید مورد استفاده قرار گیرند و از موتور توبلار استفاده نشود زیرا نمی توانند وزن این تیغه را تحمل کنند و در دراز مدت به خدمات میخورند.

متفاوت بودن همواره یکی از عوامل برتری در رقابت می باشد. محصول جدید و متفاوت این شرکت کرکره پلی کربنات می باشد که تفاوت این جنس با تیغه های آلومینیوم در جدول پایین قید شده است. خواص منحصر به فردی همچون ضدحریق بودن، قابلیت دید داخل فروشگاه در زمانی که کرکره پایین می باشد، استحکام کششی بالا، ضربه پذیری کم به علاوه زیبایی و پرستیژ خاصی که پس از نصب به مکان مورد نظر می دهد جملگی پتانسیل بالای این نوع تیغه را برای ایجاد بازار جدید و جذب مشتریان است.
کرکره شفاف(پلی کربنات)

کرکره شفاف(پلی کربنات)

 

طبق آزمایشات انجام شده در کارگاه نوین گیت تمایز کرکره شفاف های فوق با تیغه های آلومینیومی به شرح زیر می باشد

۱- دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و از آلومینیوم و در مواردی حتی از فولاد (استحکام کششی فولاد = ۶۰ MPA) مقاوم تر است. ۲- توجه داشته باشید که به علت استحکام بالای این مواد، از آنها در سپر پلیس های ضد شورش در سراسر جهان استفاده می کنند. ۳- قابلیت اضافه کردن خطوط رنگی مطابق با طراحی محل نصب ۴- به دلیل وجود نوار لاستیکی به هیچ عنوان هنگام رول شدن روی تیغه ها خط نمی افتد. ۵- با اینکه دمای ذوب نانو کامپوزیت پایین تر از آلومینیوم می باشد ولی به علت خاصیت ضد شعله وری نانو کامپوزیت های فوق (FIRE RESISTANCE) در مقابل حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق العاده ای از خود نشان میدهد و در صورت آتش سوزی از سرایت حریق جلوگیری می کند. ۶- ضد اشعه uv 7- قابل شستشو می باشد. ۸- در هیچ نوع شرایط آب و هوایی (در مجاورت رطوبت) اکسید نمی شود. ۹- امنیت بالاتر: در عین حالیکه یک حفاظ امنیتی جلوی فروشگاه نصب شده، قابلیت رویت داخل فروشگاه امنیت را به شدت بالا می برد. ۱۰- مزیت تبلیغاتی: هنگامی که فروشگاه بسته است قابلیت رویت به مثابه یک تابلوی تبلیغاتی برای کار شما مشتری گرامی است. این کرکره با تحقیقات انجام شده در اروپا بر روی نانو کامپوزیت ها ساخته شده امنیتی ماوراء تصویر و در عین حال به علت داشتن زیبایی فوق العاده و غیر قابل رقابت خود پرستیژی خاص به محل کار شما می بخشد. ایجاد تفاوتی که با نصب این کرکره انجام می دهید می تواند به عنوان یکی از عناصر برتری شما در عرصه رقابت محسوب شود. 
تیغه شفاف
کرکره های برقی شفاف پلی کربنات بدون رنگ بیشترین شفافیت را دارا است و با توجه به نیاز کارفرما امکان تولید آن با رنگهای گوناگون وجود دارد. تیغه های کرکره برقی شفاف را می توان بصورت ترکیبی با سایر تیغه های کرکره برقی استفاده نمود. تیغه های پلی کربنات با ضخامت استاندارد ۲-۳ و۵ میلیمتری و همچنین ۳ میلیمتری با ضخامت ۵ میلیمتر در لبه های بیرونی تولید می شوند. عوامل تاثیر گذار بر قیمت تیغه های پلی کربنات ۱- کیفیت و برند مواد اولیه آن ۲- ضخامت تیغه شفاف و وزن هر متر مربع آن ۳- جنس لوله و یا زوار بین تیغه ها و رنگ آن می باشد
این تیغه ها دارای ۵ سال گارانتی است و شرکت نوین گیت قیمت تمام شده این تیغه ها رو قیمت کرکره برقی شفاف می داند.