از کرکره پنجره ای اتوماتیک معمولا در ساختمان ها، ویلاها، کارخانه ها و سوله ها استفاده میشود و جزو کرکره های حفاظتی محسوب شده و از موتور توبلار در آن ها استفاده میشود زیرا وزن زیادی ندارند و وزن تمام شده کرکره کم می باشد و موتورهای توبلار جواب گوی آن ها هست.

کرکره پنجره

 

انتخاب یک سیستم کرکره برقی اتوماتیک نیز دارای آیتم و استاندارد خاصی باید انجام بگیرد که باید توسط کارشناس فنی طراحی و اجراء شود. میزان تردد روزانه ، سبکی و سنگینی سیستم کرکره اتوماتیک ، بیصدا عمل کردن کرکره اتوماتیک برقی و امکاناتی مانند چشم کرکره اتوماتیک و تایمر اتوماتیک کرکره برقی نیز در انتخاب درب اتوماتیک کرکره ای تاثیرگذار خواهد بود.

تفاوت کرکره پنجره اتوماتیک و معمولی در نحوه ی باز و بسته شدن آن توسط ریموت است و جنس آن ها از آلمینیوم است که در مقابل شرایط متفاوت مقاوم است

کرکره پنجره

کرکره پنجره

معمولا برای منازل مسکونی باید از تایمر اتوماتیک بهره جست تا در زمان بازماندن درب کرکره ای اتوماتیک توسط کارگر خود سیستم کرکره بصورت اتوماتیک بسته شود تا از سرقت احتمالی و ورود سارقین به محل جلوگیری نمود، سیستم باطری اضطراری یا بکاپ نیز یکی دیگر از امکانات نسب کرکره پنجره ای اتوماتیک تا ملزوم در کرکره ریموتی اتوماتیک می باشد. در هنگام قطعی برق شهر بدون هیچ مشکلی می توانید به راحتی درب را باز و بسته نمائید و نیازی به خلاصکن اضطراری ندارید. بکاپ کرکره برقی دارای باطری های قابل شارژ می باشد که معمولا تا ۱۰۰۰ بار شارژ و دشارژ می شوند و می توانند تا ۷ سال عمر کنند.

سیستم انکدر که در موتورهای گیربکسی در ساخت کرکره پنجره به کار میرود باید دارای خلاص کن دستی باشد و از متعلقات اضافی در آن پرهیز شود.

پرده پنجره بیرونی:

پرده پنجره بیرونی ایجاد کننده یک محیط مطلوب و مناسب در مقابل نور و گرما بوده که با تامین سوخت و ساز کرکره برقی را در جای خود نصب کرده  و به صورت مدرن از به هدر رفتن انرژی از بخشهای  ضعیف ساختمان مانند دربها یا پنجره ها  جلو گیری میکند.

این پرده تامین کننده سایه به روش مدرن می باشد.که کامل کننده نمای ساختمانهای اداری  و موجب درخشندگیساختمان های مسکونی می باشد.

 

کرکره پنجره

مزایا حاصل از این پرده :

محافظت از تابش نور خورشید و حرارت آن به داخل ساختمان های مانند ویلاها و آتش نشانی ها

حفاظت مناسب و موثر از حریم خصوصی مانند بانک ها که ظریب بالای امنیت در آن ها مهم است

افزایش ایجاد گرما در داخل منزل و مراتب قیمت کرکره پنجره 

 ایجاد نمای مناسب و زیبا در ساختمان به وسیله کرکره های ریموتی

کرکره پنجره